Telefon

+48 61 894 43 10

E-MAIL

info@sapala.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 6:00 – 16:00

Zaczepy24

ZACZEPY24 to platforma internetowa, która została stworzona z myślą o każdym kliencie poszukującym profesjonalnych rozwiązań dla swojego ciągnika – rolniczego czy siodłowego.

DOPOSAŻENIE DLA KAŻDEGO CIĄGNIKA - STREFA AGRO

Komponenty dla maszyn rolniczych – traktorów wszystkich marek, naczep, kute zawleczki i łańcuchy RUBIG.

W strefie AGRO znajdziesz zaczepy rolnicze, ramy zaczepowe, ucha dyszla, płyty adaptacyjne, części zamienne oraz gotowe zestawy systemów zaczepowych dla każdego ciągnika rolniczego. Wygodny podział na najbardziej popularne marki ciągników jak John Deere, New Holland, Arbos, Case, Deutz Fahr, Fendt, Kubota i inne, pomoże szybciej dobrać odpowiednie elementy do Twojego ciągnika.

W ofercie produkty takich marek jak V.Orlandi, Sauermann, Scharmueller, Ringfeder, Rockinger, ucha dyszla BBM czy Rühlicke. Coraz większą popularnością cieszą się produkty naszej własnej marki SAPALA, wyróżniające się wysoką jakością i starannością wykonania, zaprojektowane i wytworzone przez nasz zespół w Polsce.

TWORZYMY DLA ŚWIATA TRANSPORTU – STREFA TRUCK

Dzięki kadrze doświadczonych i zmotywowanych pracowników oraz dzięki szerokiej gamie dystrybutorów i serwisów firma V.Orlandi, nasz główny dostawca asortymentu, z sukcesami podbija światowe rynki, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo użytkowania każdego dnia.

W strefie TRUCK kupisz komponenty dla samochodu ciężarowego z przyczepą, dla ciągnika, siodłowego, dla przyczep, dla naczep. Znajdziesz tu przede wszystkim homologowane zaczepy oraz kompletne systemy zaczepowe, zaczepy do transporterów samochodowych, zaczepy pozadrogowe, części zamienne do najpopularniejszych zaczepów na rynku, jak również siodła i obrotnice.

Znajdziesz tu produkty marek: V.Orlandi, Sauermann, Rockinger, Ringfeder, Saf Holland, ucha dyszla BBM, Rühlicke.

Najlepsze ceny na rynku

Jako wyłączny dystrybutor kilku producentów, możemy zaoferować najlepszą cenę w całej Europie. Posiadając zaufanie i uznanie wielu producentów, mamy doskonałe ceny zakupowe, przez co możemy podobne zaoferować Twojej firmie. 

Większość zamówień realizujemy w 24 godziny!
Jesteśmy profesjonalnym doradcą technicznym.

Pobierz załączniki

Szukasz idealnych komponentów?

Posiadając zaufanie i uznanie wielu producentów, mamy doskonałe ceny zakupowe, przez co możemy podobne zaoferować Twojej firmie. Zapytaj o swoją cenę – będziesz bardzo mile zaskoczony!