Telefon

+48 61 894 43 10

E-MAIL

info@sapala.pl

Godziny otwarcia

PN - PT 6:00 – 16:00

Obrotnice

Zaczepy rolnicze

Zaczepy rolnicze

zobacz

Płyty adaptacyjne

Płyty adaptacyjne

zobacz

Zaczepy do samochodów ciężarowych

Zaczepy do samochodów ciężarowych

zobacz

Kute łańcuchy

Kute łańcuchy

zobacz

HYDRAULIKA DO POJAZDÓW UŻYTKOWYCH I ROLNICZYCH

HYDRAULIKA DO POJAZDÓW UŻYTKOWYCH I ROLNICZYCH

zobacz

Automatyczne złącza hydrauliczne i elektryczne dla ładowarek

Automatyczne złącza hydrauliczne i elektryczne dla ładowarek

zobacz

RIMA – PRODUCENT OBROTNIC NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

SPRĘŻYNY KULOWE
Stosowane do maszyn z funkcją kierowania i obciążeniem osiowym, zakres od ø 300mm do ø 1300mm. Pojedynczy lub podwójny rząd piłek. Zęby dostarczane na życzenie.

ŁOŻYSKA PODSTAWOWE
Stosowane do maszyn o dużej wydajności, zakres od ø 200mm do ø1600mm z uzębieniem wewnętrznym/zewnętrznym lub bez uzębienia. Pojedynczy lub podwójny rząd piłek.

CERTYFIKATY

Wszystkie produkty Grupy RIMA budowane są zgodnie z zasadami dobrej mechaniki i procesów produkcyjnych zgodnie z Systemem Jakości UNI EN ISO 9001. Procesy spawania są kwalifikowane i wykonywane zgodnie z UNI EN ISO 15607 | 15614-1, a spawacze posiadają kwalifikacje wg UNI EN 9606-1 | 14732.

DOSTAWCY

Materiały użyte do budowy są pierwszego wyboru, kupowane tylko od kwalifikowanych dostawców, doskonale spawalne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Certyfikacja jakości i odpowiednie certyfikaty są wymagane od każdego dostawcy w odniesieniu do stosowanego surowca i procesów produkcyjnych.

KONTROLA

Jednostki produkcyjne Grupy RIMA posiadają wewnętrzny obszar kontroli jakości oraz obszar testowania, aby zapewnić, że wszystkie produkty spełniają wymagania dotyczące wydajności mechanicznej i jakości. Certyfikacja operatorów badań nieniszczących: UNI EN ISO 9712.

LOGISTYKA

RIMA Spa jest w stanie wspierać zaawansowane systemy zakupów i logistyki, takie jak 6 sigma, Lean Manufacturing ze specyfikacjami KANBAN i JIT. Firma działa również w ramach systemu ocen dostawców.

Szukasz idealnych komponentów?

Posiadając zaufanie i uznanie wielu producentów, mamy doskonałe ceny zakupowe, przez co możemy podobne zaoferować Twojej firmie. Zapytaj o swoją cenę – będziesz bardzo mile zaskoczony!