O firmie

SAPALA Sp. z o.o. Sp. K.

Produkty Sapala są najwyższej jakości ze względu na ludzi, którzy je tworzą. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w inżynierii, sprzedaży i zastosowaniach, które wpływają na każdą podejmowaną przez nas decyzję.
Nieustannie pracujemy nad nowymi projektami, aby pozostać na szczycie aktualnych trendów.
Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów.

SAPALA Sp. z o.o. Sp.k. to polski producent systemów zaczepowych dla rolnictwa. Wszystkie komponenty i gotowe produkty przed skierowaniem ich do odbiorcy przechodzą rygorystyczny proces kontroli i homologacji, aby zapewnić niezawodność i długowieczność. 

W ofercie produkcyjnej między innymi:

  • zaczepy kulowe typu K80 (ZK80)
  • zaczepy piton fix
  • płyty adaptacyjne
  • ramy zaczepowe do ciągników rolniczych
  • zaczepy manualne flanszowe i zintegrowane

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży sprawia, że tworzymy zaczepy na miarę potrzeb rolników: od projektu po wykonanie i homologację.

Firma posiada certyfikaty: ISO 3834-2, ISO 15085-2. 

Produkcja idealnych komponentów jest możliwa dzięki głębokiej wiedzy i doświadczeniu oraz codziennej, ciężkiej pracy całej załogi. Na przestrzeni lat ciągle się doskonalimy – uczestniczyliśmy w dziesiątkach szkoleń, zdobywając certyfikaty wielu producentów oraz zaufanie naszych Klientów.

Poza produkcją własną oferujemy pełną gamę zaczepów automatycznych i manualnych, ucha dyszla, ramy mocujące do ciągników oraz wszystkie typy systemów zaczepowych do samochodów ciężarowych, naczep i przyczep, siodła żeliwne i stalowe, podpory do naczep i obrotnice europejskich i światowych marek. Posiadamy duży magazyn w Dąbrówce pod Poznaniem, a wykwalifikowana kadra fachowo doradzi w doborze systemów do konkretnego modelu ciągnika.