W rolnictwie, używanie zaczepów jest powszechne. Każdy ciągnik rolniczy, przyczepa i wiele maszyn rolniczych wyposażonych jest w zaczepy, umożliwiające łączenie z innym sprzętem. Jednak nie wszyscy rolnicy mają wystarczającą wiedzę na temat zaczepów, taką, jaką powinni mieć.

SAPALA, jako polski producent zaczepów, oferuje możliwość dostosowywania parametrów zaczepów do indywidualnych oczekiwań klientów. Marka SAPALA wprowadziła już na rynek szeroką gamę produktów, obejmującą zaczepy kulowe K80, zaczepy piton fix ZP50, ramy zaczepowe do ciągników John Deere i innych, płyty adaptacyjne i do wspawania, a wkrótce także zaczepy manualne i automatyczne oraz zaczepy zintegrowane.

Jako producent, SAPALA ma rzeczywisty wpływ na parametry swoich produktów, korzystając z informacji uzyskanych podczas rozmów z rolnikami.

Posiadanie wiedzy na temat zaczepów, ich wytrzymałości i możliwości transportowych jest kluczowe dla rolnika. Aby sprawdzić, co już wiemy i co jeszcze nie, zachęcamy do poświęcenia 5 minut na wypełnienie anonimowej ankiety DOSTĘPNEJ TUTAJ. Za jej wypełnienie można otrzymać zestaw darmowych gadżetów przydatnych dla każdego.

Serdecznie zachęcamy do udziału!


Podobne wpisy